Kurumsal

EMP AR-GE laboratuvar cihazları ve tıbbi cihazlar sektöründe faaliyet göstermektedir. Araştırma, Geliştirme, Teknoloji üretimi ve Danışmanlık firmamızın temel iş disiplinleridir. EMP AR-GE TeknoGirişim Sermayesi Desteği ile kurulmuş inovatif bir işletmedir.

Şirket çalışanlarımız, uzun yıllar sektörel tecrübesi olan ve araştırmacı kimliğe sahip uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu kadro ile Ülkemize katma değer sağlayan yerli ürünler üretmekte ve teknoloji geliştirmekteyiz. Özellikle Laboratuvar Cihazları, Tıbbi Cihazlar, Mekanik, Elektro-Mekanik İmalat Teknolojileri alanlarında Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleri yürütmektedir.

Ürün gamımızda Laboratuvar Cihazları için Kimyasal Ürünler, Kalite Kontrol ve Kalibrasyon sıvıları ve özel amaçlı kimyasal ürünler bulunmaktadır. Ayrıca bu ürünler için Ar-Ge desteği de sunulmaktadır.

EMP AR-GE olarak belirlemiş olduğumuz vizyon çerçevesinde, deneyimli, dinamik ve yenilikçiliği benimsemiş ekibimizle, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yerli ürünler üretmeyi ve tasarlamayı en önemli hedefimiz kabul ettik.

Laboratuvar Cihazları ve Tıbbi Cihaz sektöründeki müşterilerimize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize misyon edindik.

Büyüyen ve Gelişen Türkiye için Yüksek Teknoloji Üreten bir değer olmaktır.